S.T.A.R.T.T. Track Day

microulis
Νέα μέλη
Νέα μέλη
Τόπος διαμονής: Αθηνα

Re: S.T.A.R.T.T. Track Day

Δημοσίευση από microulis » 03 Οκτ 2013, 00:24

Τελευταία απάντηση στην προηγούμενη σελίδα:

κατ'αρχην να ευχαριστησω θερμα τοσο για την ενημερωση που κανετε εδω απο τα προσωπικα μου ποστ σε αλλα φορουμ η αυτα της ομαδας startt, οπως επισης και για το βιντεακι που του ετοιμασα...ελπιζω να σας αρεσει...επι του παροντος να ενημερωσω μονο οτι το τελευταιο αντιο στο Δημητρη την Πεμπτη 16:30 στο κοιμητηριο Αμαρουσιου...

Άβαταρ μέλους

ALX
Μέλη
Μέλη
Τόπος διαμονής: Αθήνα
Moto: boGSer 1150
Κράνος: Shoei XR1000
Διάθεση:
Έχει κάνει like: 225 φορές
Έχει δεχθεί like: 236 φορές
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALX » 03 Οκτ 2013, 09:09

Κρίμα γμτ... τώρα το πήρα πρέφα το τι έγινε! :( Δεν μπαίνω συνήθως στα ποστ των πιστών και τρακ ντέις!
Κρίμα για το παιδί. Πραγματικά κρίμα :( Κουράγιο στους δικούς του και στα παιδάκια που άφησε πίσω του ορφανά. :(
“Όσο βελτιώνεται η τεχνολογία των μοτοσυκλετών (ηλεκτρονικά βοηθήματα), τόσο υποβαθμίζεται η τέχνη του αναβάτη.”.
ALX

Άβαταρ μέλους

Θάνος
Μέλη
Μέλη
Τόπος διαμονής: Athens
Έχει κάνει like: 1 φορά
Έχει δεχθεί like: 7 φορές

Δημοσίευση από Θάνος » 03 Οκτ 2013, 09:14

Vartholomaios έγραψε:Δλδ πρεπει να ζησω καταστασεις για να εκτιμησω την αξια της ζωης; Η οσοι δεν εχουμε περασει αρκετες δυσκολιες δεν μπορουμε να θεωρουμε τον χαμο ενος νεου ανθρωπου αδικια;

Πρεπει να εχει πεθανει ενα παιδακι απο τον οικογενειακο μου κυκλο η να εχω περασει τα χιλια μυρια κυμματα για να μπορω να χρησιμοποιησω την λεξη "αδικο" ;

Πολυ σκληρος εισαι ρε Θανο να λες οτι το συγκεκριμενο περιστατικο δεν ειναι αδικια.

Δεν μιλαμε για καποιον που ειχε τασεις αυτοκαταστροφης να πεις οτι εφυγε απο δικια του βλακια αλλα για ενα νεο παιδι που εφυγε αδικα.

Τεσπα δεν θελω να το συνεχισω αλλο γιατι πραγματικα χαλαστηκα γιατι αυριο μεθαυριο μπορει να ειμαι εγω η και κανας αλλος που μπαινει πιστα.

Δεν καταλαβαίνεις αυτά που γράφω και φαίνεται απο την απαντησή σου, είπα το αποδέχομαι που
κάποιοι το λένε και για την συγκεκριμένη περίπτωση, για εμένα όμως δεν είναι γιατι το βλέπω αλλιώς,
είναι καθαρά θέμα χρήσης της λέξης, καθαρά προσωπικό θέμα, είμαστε όλοι μέσα σε μία αρένα καθημερινά,
όλα είναι μέσα στο παιχνίδι της ζωής, τα παραπάνω όμως παραδείγματα που σου είπα δεν είναι στο παιχνίδι
της ζωής γιατι βγαίνεις χαμένος απο τα αποδυτήρια.....ελπίζω να μπορείς να καταλάβεις τώρα λίγο παραπάνω
πως το εννοώ, όμως ας το σταματήσουμε γιατι αυτό όντως είναι άδικο να γίνεται σε ένα τέτοιο πλέον
τόπικ....το παλικάρι έφυγε και εμείς τώρα αναλύουμε μια (έστω και) βλακεία αν το θές δική μου,απο κοντά ξαναλέω
ότι θές...μπορούμε να το συζητάμε ώρες.....επίσης, δε ζητώ να αποδεχτείς την αποψή μου, εγώ αντιθέτως όπως είπα
την αποδέχομαι...
Μήν βιάζεσαι! Άκομη και όταν υπάρχει λόγος... άστον να περιμένει!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους

VASILIS98
Mέλη
Mέλη
Τόπος διαμονής: Αθηνα
Moto: kymco agility 200i
Κράνος: shoei xr1100
Έχει δεχθεί like: 1 φορά

Δημοσίευση από VASILIS98 » 03 Οκτ 2013, 10:34

Καλο ταξιδι Δημητρη

Άβαταρ μέλους

Vag
Συντονιστές
Συντονιστές
Τόπος διαμονής: Μπατιρολανδη
Moto: tiger 1050
Κράνος: HJC RPHA - 10plus
Έχει κάνει like: 70 φορές
Έχει δεχθεί like: 45 φορές

Δημοσίευση από Vag » 03 Οκτ 2013, 13:17

Kαλο παραδεισο να εχει το παλικαρι και ας ελπισουμε να ειναι ο τελευταιος .... :(
Αν θες να νιώθεις πλούσιος, απλά μέτρα όλα τα πράγματα που έχεις τα οποία δεν αγοράζονται με χρήματα.

Άβαταρ μέλους

Αήρ
Mέλη
Mέλη
Τόπος διαμονής: Στον κόσμο μου!
Moto: SYM sitycom s 300i
Κράνος: HJC HQ1
Διάθεση:
Έχει κάνει like: 44 φορές
Έχει δεχθεί like: 26 φορές

Δημοσίευση από Αήρ » 03 Οκτ 2013, 16:22

:(