Ο φάκελος των windows διογκώνεται επικίνδυνα!

Υπολογιστές - κάμερες - κινητά τηλ - ηλεκτ/κά gadgetάκια κτλ
Άβαταρ μέλους

fasarias
Mέλη
Mέλη
Τόπος διαμονής: πειραιάς
Moto: SYM COMBIZ 125
Κράνος: HJC R-PHA 11
Διάθεση:
Έχει κάνει like: 28 φορές
Έχει δεχθεί like: 16 φορές

Re: Ο φάκελος των windows διογκώνεται επικίνδυνα!

Δημοσίευση από fasarias » 01 Ιούλ 2017, 18:02

Τελευταία απάντηση στην προηγούμενη σελίδα:

Αυτο που συμβαινει θανε ειναι πως τα windows 10 ειναι τριμπουρδελ@.
Αυτο και τιποτα αλλο.
Τα ειχα βαλει κι`εγω καποια στιγμη οταν τα πλασαρανε στην αρχη ετσι δωρεαν και με την δυνατοτητα επιστροφης στα 7αρια αμα δεν σου αρεσουν και με το που τα εβαλα εχασα την μπαλα και εκανα αρων-αρων επιστροφη πισω.
Το κακο ειναι οτι πηγα σαν μ@λ@κας και τα εβαλα και στο κινητο μου για καλυτερα απο τα 8.1 που ειχε και τωρα εχω μεινει μ`αυτα και δεν μπορω ουτε και ξερω πως να τα βγαλω και να ξαναβαλω αυτα που ειχε.
Το τι κολληματα και σκαλωματα τρωει το κινητο δεν περιγραφεται.
Αντε με τα μπουρδελ@ που μας τα βγαλαν και για καλυτερα υποτιθεται.
Windows 7 και τερμα, τιποτα αλλο, μια χαρα λειτουργικο.

Άβαταρ μέλους

Συγγραφέας θέματος
ALX
Μέλη
Μέλη
Τόπος διαμονής: Αθήνα
Moto: boGSer 1150
Κράνος: Shoei XR1000
Διάθεση:
Έχει κάνει like: 205 φορές
Έχει δεχθεί like: 201 φορές
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALX » 01 Ιούλ 2017, 23:50

Εγώ εκτός από αυτή τη μλκία με τον όγκο των αρχείων (που καθάρισα όμως) δεν έχω κανένα άλλο πρόβλημα. Ισα ισα που τα γουστάρω κιόλας γιατί πάνε σφαίρα χωρίς καθόλου κολλήματα κι ας έχει να αναβαθμιστεί ο υπολογιστής μου 10 χρόνια τώρα! 2χ2,50Ghz επεξεργαστη και 4gb ram έχω με ssd σκληρό λειτουργικού.
“Όσο βελτιώνεται η τεχνολογία των μοτοσυκλετών (ηλεκτρονικά βοηθήματα), τόσο υποβαθμίζεται η τέχνη του αναβάτη.”.
ALX

Άβαταρ μέλους

Θάνος
Μέλη
Μέλη
Τόπος διαμονής: Athens
Έχει κάνει like: 2 φορές
Έχει δεχθεί like: 7 φορές

Δημοσίευση από Θάνος » 02 Ιούλ 2017, 18:38

Ετσι ειναι Μιχαλη, τα 7 ειναι μετα τα xp οτι καλυτερο μεχρι στιγμης, ενας φιλος τα αγορασε γνησια
και ειχε θεματα με κατι προγραμματα και πηγε παλι στα 7... δουλευει επαγγελματικα με εικονα..

Ψηλε, το install νομιζω ειναι καθαρο, κανεις τις κλασσικες επιλογες μετα το φορματ και τελος, το εχω
κανει ηδη 2-3 φορες και πραγματικα το πως βγαινει μετα απο φορματ με την μια με activation η φαση
δε μπορω να καταλαβω, την πρωτη φορα που τα ειχα βαλει ολα ηταν ρολοι, ειχε φαει και λιγα gb,

απο εκει και υστερα που τα εκανα φορματ λογο activation οπου δε λειτουργουσε με το loader
τα πραγματα ειναι χαλια... Ναι εχουν ενα πολυ ωραιο περιβαλλον, ειναι γρηγορα, αυτο ομως δε το
λεω με σιγουρια γιατι απο περσυ που εχω νεο pc πολυ πιθανων και με τα 7 να πηγαινουν ολα σφαιρα,

με βαζεις στη μπριζα να ξανακανω φορματ με τα 10 να δω τι μπορει να πηγε στραβα, αλλα οσο σκεφτομαι
και την φαση με τα gb που τρωει καθε λιγο και αυτα τα υποχρεωτικα updates και καθε 6 μηνες
activation ξενερωνω...
Μήν βιάζεσαι! Άκομη και όταν υπάρχει λόγος... άστον να περιμένει!
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Τεχνολογία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης